Czym jest piękno kobiety? – Projekt: Estera

Wydany na dwóch płytach zbiór konferencji o. Adama Szustaka na temat kobiety oraz jej piękna. Pamiętam jak kiedyś buntowałam się gdy mężczyźni (chociażby duchowni) wypowiadali się o nas – kobietach… Tym razem było trochę inaczej. Po wysłuchaniu Estery w mojej głowie trochę się poukładało, pojawiły się nowe refleksje oraz zmieniło się moje myślenie o własnym pięknie. Jak dla mnie więc jest to audiobook, który inspiruje do nowego (boskiego) spojrzenia na siebie i swoją kobiecość :)

 

Opis ze strony dystrybutora:

Czym tak naprawdę jest piękno kobiety w dzisiejszym świecie, tak często utożsamiane, zwłaszcza w męskich środowiskach, z atrakcyjnością seksualną? Czy rzeczywiście liczy się tylko rozmiar i zewnętrzne atuty? Czy tylko niektórym dane jest zachwycać sobą innych?

Posłuchaj o królowej, która odważyła się powiedzieć „nie” tak przedmiotowemu postrzeganiu kobiety. Poznaj Esterę, która zjednywała sobie ludzi swoim pięknem, wszędzie, gdzie się pojawiała wprowadzała pokój, a w obliczu śmiertelnego zagrożenia nie zawahała się działać, aby uratować cały naród.

 

W Projekcie: Estera znajdziesz odpowiedzi na między innymi takie pytania:

  • Z czego jesteś utkana i dlaczego kobietę nazywa się „boską tajemnicą”?
  • Co oznacza być „pełną gracji”?
  • Na czym polega „królewskość” kobiecej postaci?
  • Dlaczego kobiece „NIE” potrafi zmienić oblicze świata?
  • Jak Twoje słowa zastygają w Twoich bliskich?
  • Co kobieta ma wspólnego z pszczołą i dlaczego jest to tak ważne?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*